lozka tapicerowane krakow salon sypialni

Każda sobota lipca!

6, 13, 20 i 27 lipiec zapraszamy na sobotę z Fizjoterapeutą!

Materac naturalny Viscogreen

indeks

Materac Viscogreen należy do grupy materacy termoelastycznych, wykonany z pochodzącej z Włoch pianki Biogreen i Viscogreen charakteryzujących się wysoką termo-elastycznością. Rycyna wypełniająca materac naturalny ma szczególne właściwości antybakteryjne dzięki którym, zapobiega występowaniu alergii i uczuleń.

Wykorzystany w materacu naturalny materiał termoplastyczny dostosowuje się do zmian pozycji ciała śpiącego zapobiegając drętwieniu w trakcie wypoczynku. Przeznaczony w szczególności dla osób mających kłopoty z układem kostnym.

 To jest wyrób medyczny - używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. 
Materac z VAT 8%

Specyfikacja

szer. (cm) cena
70-90 2 266 PLN
100 2 518 PLN
120 3 023 PLN
140 3 527 PLN
160 4 029 PLN
180 4 534 PLN
200 5 036 PLN

Parametry techniczne

Wysokość 19cm
Twardość
Fyziosystem 7 liczba stref sztywności
Obciążenie 150 KG
Rodzaj stelaża TAK
Pokrowiec pralny Tak, ręka 30°C
Problemy zdrowotne Alergia, Ból w krzyżu, Zimne nogi
Gwarancja 144 miesiące

Pokrowiec materaca

Zastosowany został innowacyjny materiał "tkanina Greentex" tzw. inteligentny materiał. Jedną z licznych zaletech tkaniny jest eliminacja wilgoci z ciała człowieka. Probiotyki zawarte w strukturze włókien nie tylko chronią śpiącego ale i niszczą różne roztocza i bakterie. Pokrowiec wyróżnia się eleganckim wykończeniem, przeszyciami oraz puszystością, dając poczucie przyjemności i estetyki. Na życzenie klienta pokrowiec może być pikowany włóknem klimatyzującym. Pokrowiec jest zdejmowany i nadaje się do prania w temperaturze 30 st. C, bez możliwości wirowania.

Wyświetl podgląd mapy w platformie Google Maps klikając w mapę