Kategoria | Materace sprężynowe

Materac sprężynowy PRIMATOR BIO-EX-ROYAL

indeks

Primator Bio-Ex Royal jest materacem wybieranym przez osoby narażone na alergie. Zastosowany w materacu lateks pochodzenia roślinnego , ogranicza praktycznie do zera możliwość rozwoju roztoczy kurzu domowego , niweluje działanie pyłków roślin oraz zapobiega rozwojowi bakterii i pleśni.

Rdzeń materaca stanowi sprężyna kieszeniowa. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce , która umożliwia samodzielne dopasowanie do kształtu ciała. Materac posiada siedem stref twardości, tzw fizjosystem zapewniający jeszcze lepsze ortopedyczne dopasowanie do kręgosłupa. Materac jest wyposażony w naturalny pokrowiec Lyocell.

Materac można wybrać w wersji H2 odpowiedni dla osób o wadze do 80kg, lub H3 dla osób powyżej 80 kg. Materac posiada certyfikat wyrobu medycznego klasy I.

 To jest wyrób medyczny - używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. 
Materac z VAT 8%

 Specyfikacja

szer. (cm) cena
70-90  1 229 PLN
100  1 364 PLN
120 1 638 PLN
140 1 912 PLN
160 2 186 PLN
180 2 457 PLN
200 2 731 PLN

 Parametry techniczne

Wysokość 21cm
Twardość
Fyziosystem 7 liczba stref sztywności
Obciążenie 120 KG
Rodzaj stelaża NIE
Pokrowiec pralny Tak, 60°C
Problemy zdrowotne Alergia, Ból w krzyżu, Pocenie się
Gwarancja 36 miesięcy

Pokrowiec materaca

Pokrowiec Lyocell jest gwarancją zdrowego snu, zgodnego z rytmami natury. Luksusowa tkanina oparta została o celulozę drzewną, dzięki temu jest delikatna w dotyku oraz wytrzymała. Materiał pokrowca ma świetne właściwości pochłaniające oraz odprowadzające wilgoć. Produkt szczególnie polecany jest osobom, cierpiącym na nadciśnienie tętnicze oraz z tendencją do nadmiernego pocenia się.

Celuloza drzewna jest materiałem o wysokich właściwościach antybakteryjnych, co niewątpliwie wpływa na bezpieczeństwo użytkowania dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego itp.Większość materaców wyposażone zostały w ten naturalny pokrowiec, dodatkowo otrzymuje specjalny pas wentylacyjny, który zapewnia lepszy obieg powietrza w materacu oraz wymianę ciepła.

Tkanina przeszywana jest całościowo w piękny wzór gęsto pikowana, co wzmacnia uczucie przyjemności podczas snu. Pokrowiec ten można z materaca bardzo łatwo ściągać i prać w temperaturze do 60 st. C.