Kategoria | Materace sprężynowe

Materac sprężynowy CLEO

Materac Cleo polecany osobom dbającym o zdrowie i higienę snu.

Połączenie najwyższej klasy komponentów zapewnia prawidłowe podparcie dla kręgosłupa, ale również posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne..

Charakterystyka

Zastosowanie sprężyn kieszeniowych o siedmiu polach twardości, zapewnia prawidłowe podparcie kręgosłupa. Połączenie z moletowaną pianką antybakteryjną wzmacnia efekt dopasowania się do anatomicznego kształtu ciała, dodatkowo dając uczucie delikatnego masażu zmęczonych mięśni. Ważne są również właściwości antybakteryjne pianki. W szczególności polecana jest osobom, zmagającym się z częstymi infekcjami dróg oddechowych. Wzmocnieniem właściwości prozdrowotnych jest pokrowiec Silver z jonami srebra. Dla zapewnienia lepszej higieny snu, pokrowiec można prać w temperaturze do 60st. Ze względu na swoja wysokość, wstawanie z materaca nie sprawia trudności. Dlatego też materac polecany jest również seniorom oraz osobom z bólami kręgosłupa.

lozka tapicerowane krakow salon sypialni

Pianka antybakteryjna

Ze względu na to, że coraz większą wagę przywiązujemy do zdrowego stylu życia, postanowiliśmy wzbogacić nasze rozwiązania o kolejny innowacyjny komponent. Pianka antybakteryjna to materiał, który zadowoli wszystkich użytkowników, ceniących sobie przedmioty codziennego użytku z właściwościami prozdrowotnymi.

7 stref twardości

Materac dopasowuje się do leżącej na nim osoby, dobrze wspiera kręgosłup i inne krzywizny ciała. Podział aż na 7 stref twardości dla głowy, barków, lędźwi, miednicy, ud, łydek i stóp zapewnia maksymalny komfort. Dzięki temu ma właściwości ortopedyczne: poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa.

lozka tapicerowane krakow salon sypialni

lozka tapicerowane krakow salon sypialni

Antyalergiczny

Struktura naturalnego lateksu uniemożliwia rozwój alergenów wewnątrz materaca. Dodatkowo wymienny pokrowiec Primo może być wielokrotnie prany w temperaturze do 60 st. Celsjusza, co zapewnia odpowiednią higienę klientom.

 Specyfikacja

szer. (cm) cena
80/200 1 053 PLN
90/200 1 186 PLN
100/200 1 300 PLN
120/200 1 520 PLN
140/200 1 784 PLN
160/200 1 886 PLN
180/200 2 252 PLN
200/200 2 585 PLN

 Parametry techniczne

Wysokość 24 cm
Twardość H3/H4
Pianka poliuretanowa obustronna -
Sprężyny kieszeniowe -
Gwarancja 2 lata

 

 

Wyświetl podgląd mapy w platformie Google Maps klikając w mapę