Kategoria | Materace sprężynowe

Materac sprężynowy KOMODOR BIO-EX

indeks

Komodor Bio-Ex to wyjątkowy model materaca posiadającego ergonomiczną siedmio-polową sprężynę kieszeniową. Pozwala to na zmniejszenie redukcji nacisków z materaca na ciało człowieka.

Zostały także użyte, nowoczesne materiały min. pianka termo-elastyczną i wysoko-elastyczną. Materac gwarantuje najlepsze warunki ergonomiczne, dla ciała śpiącego człowieka.

 To jest wyrób medyczny - używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. 
Materac z VAT 8%

 Specyfikacja

szer. (cm) cena
70-90 1 367 PLN
100 1 518 PLN 
120 1 824  PLN
140 2 127 PLN
160 2 340 PLN
180 2 736 PLN
200 3 039 PLN

 Parametry techniczne

Wysokość 24cm
Twardość
Fyziosystem 7 liczba stref sztywności
Obciążenie 120 KG
Rodzaj stelaża NIE
Pokrowiec pralny Tak, 60°C
Problemy zdrowotne Alergia, Ból w krzyżu
Gwarancja 36 miesiący

Pokrowiec materaca

Produkt wyróżnia się mocnymi włóknami, o bardzo dobrych właściwościach absorpcji wilgoci z ciała człowieka. włókna wzbogacono mikrokapsułkami zawierającymi ekstrakt z alg morskich Spirulina. Mikrokapsułki uwalniają stopniowo podczas snu zawarte w algach morskich witaminy, beta-karoten, żelazo, minerały, przeciwutleniacze i proteiny, działające kojąco na skórę człowieka.

Istotny jest fakt że zdrowotne działanie pokrowca nie ograniczy nawet zastosowanie prześcieradła ze sztucznych włókien. Algi morskie Spirulina wzmacniają odporność immunologiczną, koją objawy napięcia przedmiesiączkowego, a także pozytywnie wpływają na wygląd włosów i paznokci. Pokrowiec możemy prać w temperaturze 60 st. C.

 

Wyświetl podgląd mapy w platformie Google Maps klikając w mapę