Kategoria | Materace piankowe

Materac termoelastyczny THERMOPUR COMFORT

Profesjonalne wykonanie, oraz idealne właściwości ortopedyczne, to tylko jedna z licznych zalet wyróżniające ten materac. Wierzchnia warstwa materaca wykonana z pianki leniwej zmienia swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez nasze ciało. Pozwala to na utrzymanie kręgosłupa we właściwej pozycji. Napięte mięśnie zostają odciążone,  co ma wpływ na przerwę pomiędzy poszczególnymi dyskami które są zgniatane w ciągu dnia.

Materac Termopur Comfort jest dostępny w wersji średnio-twardej H2 odpowiedni dla osób o wadze do 80kg, twardej H3 zalecany osobom cięższym waga powyżej 80kg lub wykonany jako Partner połowa materaca H2 druga H3 osoby o różnej wadze bez konieczności zakupu dwóch oddzielnych materacy.

Specyfikacja

szer. (cm) cena
70-90 1 493 PLN 
100 1 658 PLN
120 1 990 PLN
140 2 322 PLN
160 2 652 PLN
180 2 984 PLN
200 3 316 PLN

Parametry techniczne

Wysokość 21 cm
Twardość
Fyziosystem 5 liczba stref sztywności
Obciążenie 130 KG
Rodzaj stelaża TAK
Pokrowiec pralny Tak, 60°C
Problemy zdrowotne Alergia, Ból w krzyżu, Pocenie się, Zimne nogi
Gwarancja 72 miesiące

Pokrowiec materaca

Natura wyznacza nam nie tylko rytm i tępo życia ale i wpływa bezpośrednio na jakość naszego snu. W trakcie snu podczas gdy umysł oraz ciało się regeneruje, dochodzi do wielu procesów. Nasze tkanki oraz mózg zostają odpowiednio dotleniony odpowiada to za nasze dobre samopoczucie w ciągu dnia. Ważne jest aby pokrowiec materaca spełniał swoje zadanie podczas pełnej regeneracji.
Pokrowiec Aloe Vera jest taką tkaniną, która dzięki zawartym substancjom mineralnym, pozwala naszej skórze szybciej się regenerować. Tkanina została wyposażony w zamek rozdzielczy, który ułatwia zdejmowanie i zakładanie pokrowca po praniu ( pranie w temperaturze 60 st.C )