Kategoria | Materace piankowe

Materac piankowy TERMOPUR COMFORT

Materac wyróżnia się świetną jakością oraz bardzo dobrymi właściwościami ortopedycznymi. Materace dostępne jako średnio-twarde (H2), twarde(H2) lub wykonane w wersji Partner (H2/H3). Średnio-twardy (H2) umożliwia dopasowanie się do ciała w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, odciążając w tym miejscu napięte mięśnie i zwiększając do optimum przerwę wśród poszczególnych dysków.

Wersja (H2) rekomendowana jest przede wszystkim dla osób cierpiących na pogłębioną lordazę lędźwiową. Tkanina zawiera wyciąg z aloesu który ma właściwości kojące oraz zapewnia bezpieczeństwo przed alergenami na powierzchni materaca..

skskskl

 Specyfikacja

szer. (cm) cena
70-90 1 164 PLN
100 1 295 PLN
120 1 554 PLN
140 1 813 PLN
160 2 070 PLN
180 2 331 PLN
200 2 588 PLN

 Parametry techniczne

Wysokość 19 cm
Twardość
Fyziosystem 5 liczba stref sztywności
Obciążenie 130 KG
Rodzaj stelaża TAK
Pokrowiec pralny Tak, 60°C
Problemy zdrowotne Alergia, Ból w krzyżu, Zimne nogi
Gwarancja 72 miesiące

Pokrowiec materaca

Natura określa nie tylko tempo i rytm naszego życia, ale ma również wpływ na jakość zdrowego snu. Podczas snu w ciele człowieka dochodzi do wielu procesów regenerujących tkanki oraz mózg (który, prawidłowo dotleniony odpowiada za stan naszego samopoczucia w ciągu dnia). Pokrowiec jest bardzo ważnym elementem aby materac w pełni, pomagał nam w prawidłowej regeneracji.

Pokrowiec Aloe Vera jest taką tkaniną, która zawiera enzymy, substancję mineralne oraz aminokwasy pozwalające naszej skórze szybciej się regenerować. Tkanina jest łatwa w praniu (w temperaturze do 60 st. C), które ułatwia też możliwość podzielenia na dwie połowy przy pomocy zamka błyskawicznego.