lozka tapicerowane krakow salon sypialni

Każda sobota lipca!

6, 13, 20 i 27 lipiec zapraszamy na sobotę z Fizjoterapeutą!

Kategoria | Materace piankowe

Materac piankowy THERMO SILVER

Wykorzystanie najnowocześniejszych zdobyczy technologi, zaowocowało powstaniem materaca Thermo Silver. Materac zbudowany został, z szwajcarskiej pianki wysoko-elastycznej EvoPoreHRC o 7 strefach twardości .


Pianka jest wysoce odporna na negatywne oddziaływanie temperatury oraz wilgoci. Wartym uwagi jest fakt, iż pianka ta zbiegiem czasu nie mięknie, dzięki temu materac nie traci swoich walorów, elastyczności, sprężystości. Dzięki nowoczesnej technologi zastosowanej w budowie, materac zapewnia komfort termiczny w czasie snu ciało nie przegrzewa sie ani nie wyziębia.

Materac posiada również właściwości antybakteryjne gdyż piana siver zawiera cząstki soli srebra. Srebro zawarte w pianie redukuje ilość bakterii nawet o 99%

Specyfikacja

szer. (cm) cena
70-90 3 174 PLN
100 3 525 PLN
120 4 230 PLN
140 4 935 PLN
160 5 640 PLN
180 6 345 PLN
200 7 050 PLN

Parametry techniczne

Wysokość 23cm
Twardość
Fyziosystem 7 liczba stref sztywności
Obciążenie 140 KG
Rodzaj stelaża TAK
Pokrowiec pralny Tak, 60°C
Problemy zdrowotne Alergia, Ból w krzyżu, Pocenie się, Zimne nogi
Gwarancja 144 miesiące

Pokrowiec materaca

Silk Touch jest pokrowcem przy produkcji którego, wykorzystane zostały najnowocześniejsze technologie wytwarzania tkanin. Pokrowiec jest przyjemny w dotyku przypomina delikatny jedwab. Tkanina pokrowca jest niezwykle wytrzymała oraz puszysta i lekka. Na pokrowcu panuje suchy klimat (przyjazny ludzkiemu ciału) a to dzięki idealnej absorpcji wilgoci. Dodatkowym atutem jest brak przegrzewania się i wyziębiania na materacu co ma istotny wpływ na zdrowy sen.

Pokrowiec Silk Touch świetnie współpracuje z wysokiej klasy materacami termoelastycznymi. Zastosowanie nanotechnologi ma wpływ na 100% bezpieczeństwo w użytkowaniu przez np. alergików. Włókna tkaniny zabezpieczone zostały przed rozwojem pleśni, grzybni, roztoczy. Tkaninę można prać i wirować w temperaturze do 60 st. C.

 

 

 

 

Wyświetl podgląd mapy w platformie Google Maps klikając w mapę