Kategoria | Materace piankowe

Materac piankowy Biogreen copper

MATERACBIOGREEN COPPER - Innowacja wśród materacy!

O każdej porze dnia i nocy człowiek narażony jest na działanie fal elektromagnetycznych, które emitowane są przez urządzenia,takie jak np.telefony komórkowe, telewizory, radia, linie energetyczne itp. Dlatego też, Biogreen Copper budowany został z myślą o wspieraniu zdrowego i komfortowego snu, w czasach kiedy żyjemy otoczenismogiem elektromagnetycznym.

 

 Specyfikacja

szer. (cm) cena
80/90/200 2 330 PLN
100/200 2 588 PLN
120/200 3 105 PLN
140/200 3 624 PLN
160/200 4 141 PLN
180/200 4 657 PLN
200/200  5 176  PLN

 Parametry techniczne

Wysokość 23 cm
Twardość średni/twardy
Informacje dodatkowe  antyalergiczny, 7 stref twardości
Obciążenie  
Rodzaj stelaża  
Pokrowiec pralny TAK
Status medyczny  nie
Gwarancja 5 lat

W materacu została zastosowana nowoczesna, wiskoelastyczna pianka VISCOPPPER®, która wyprodukowana została z myślą o zmniejszeniu zanieczyszczenia elektromagnetycznego w naszych sypialniach - ma wspomagać zdrowy i bezpieczny sen.

Innowacyjnapiana zawiera trzy naturalne surowce: TURMALIN, MIEDŹ, GRAFIT oraz 50 naturalnych pierwiastków śladowych korzystnych dla zdrowia człowieka. VISCOPPPER® wykazuje również działaniebakteriostatyczne - hamuje i niszczy bakterie, co pomaga w utrzymaniu wysokiego poziomu higieny snu. Materac Biogreen Copper w standardzie wyposażony został w pokrowiec CARBON.

Włókno węglowe zawarte w tkaninie tworzy dodatkową barierę przed zanieczyszczeniami elektromagnetycznymi i wyładowaniami elektrostatycznymi, które wnikają do wnętrz naszych domów. Spanie na materacu z włókna węglowego pozwala organizmowi na uwolnienie ładunków elektrostatycznych nagromadzonych w ciągu dnia. Pomaga to w głębszym i bardziej relaksującym śnie w zdrowym środowisku.

Pokrowiec materaca

Pokrowiec CARBON jest materiałem wyjątkowym pod wieloma względami - jest niezwykle wytrzymały, przyjemny w dotyku, przewiewny oraz ma unikalny wygląd..

Wyświetl podgląd mapy w platformie Google Maps klikając w mapę