Materac nawierzchniowy TOP LATEKS

Top Latex powinni rozważyć wszyscy, którzy powinni już wymienić swój stary materac na nowy, ale z jakichś powodów nie chcą lub nie mogą tego zrobić.

Produkt ten z powodzeniem można stosować zarówno na starym łóżku, kanapie czy wersalce.

 

Materac Materasso Top Latex wyposażono w zdejmowany pokrowiec Algua, który został uszyty tak, aby można było go prać w domowej pralce, nawet w 60°C. Tkanina ta została wzbogacona o ekstrakt z alg morskich, które działają pielęgnująco na skórę i nie podrażniają jej.

W porównaniu do innych propozycji to rozwiązanie jest bardzo korzystne.

Tego typu uzupełnienie łóżka sprawi, że całość nabierze nie tylko miękkości, ale również cech związanych z atutami prezentowanymi przez wypełnienia lateksowe – mowa o antyalergiczności, zapobieganiu gromadzenia się kurzu, zahamowaniu rozwoju bakterii i pleśni, a także znacznym wydłużeniu żywotności dotychczasowego podłoża. Wypełnienie z wytrzymałego i jednocześnie aktywnie pracującego lateksu pozwala na doskonałe dopasowanie się materaca do krzywizn sylwetki.

 Specyfikacja

szer. (cm) cena
80   822 PLN
90   822 PLN
100 910 PLN
120 1 094 PLN
140 1 276 PLN
160 1 457 PLN
180 1 641 PLN
200 1 823 PLN

 Parametry techniczne

Wysokość -
Twardość
Fyziosystem -
Obciążenie -
Rodzaj stelaża -
Pokrowiec pralny -
Problemy zdrowotne -
Gwarancja -

Pokrowiec

Pokrowiec Algua - wysokiej klasy, trwała tkanina, której włókna klimatyzujące wykazują bardzo dobre właściwości pochłaniające wilgoć.

Ponadto pokrowiec został wzbogacony o specjalne mikrokapsułki z ekstraktem z alg morskich Spirulina, które stopniowo podczas snu uwalniają działające korzystnie na skórę śpiącego witaminy, minerały, beta-karoten, aminokwasy, żelazo, proteiny i przeciwutleniacze. Pokrowiec zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.