Kategoria | Materace naturalne

Materac naturalny Viscogreen Lux

indeks

Materac Viscogreen Lux to materac stworzony na podstawie włoskiej pianki Biogreen, o dwóch rodzajach twardości H3 lub H2. Materac jest doskonałym rozwiązaniem dla osób o znacznej masie ciała.

Aby zapewnić użytkownikowi optymalną pozycje spania oraz wygodę podczas snu,materac wyposażono w warstwę termoelastycznej pianki Viscogreen. Pianka Viscogreen wspomaga układ krwionośny śpiącego, zapobiegając odrętwieniom i zapewniając regenerację organizmu podczas snu.

Wierzchnia powłoka materaca zapewnia podparcie na całej powierzchni ciała, potęgując jego walory ortopedyczne. W związku z tym, że materac jest wykonany w 100% z naturalnych surowców zapewnia nam, ochronę układu oddechowego oraz antyalergiczną skóry. Zawarty w tych pianach olej rycynowy i ekstrakt z aloesu zapewniają nam także długoletnią trwałość, co poparte jest 12 letnią gwarancją na materac.

Wyeliminowaliśmy bowiem tutaj produkty ropopochodne, zastępując je ekologicznymi ekstraktami roślinnymi. Materac wytwarzany jest w 3 wersjach. Twardej H3 dla osób cięższych, H2 dla osób bardziej wymagających lub w formie Partner czyli z połączenia tych dwóch wersji w jednym materacu.

 To jest wyrób medyczny - używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. 
Materac z VAT 8%

Specyfikacja

szer. (cm) cena
70-90 2 360 PLN  
100 2 623  PLN  
120 3 147 PLN  
140 4 130 PLN 
160 4 197 PLN 
180 4 720 PLN 
200 5 244 PLN 

Parametry techniczne

Wysokość 21cm
Twardość
Fiziosystem 1 liczba stref sztywności
Obciążenie 170 KG
Rodzaj stelaża TAK
Pokrowiec pralny Tak, ręka 30°C
Problemy zdrowotne Alergia, Ból w krzyżu, , Zimne nogi
Gwarancja 144 miesiące

Pokrowiec materaca

Luksusowa tkanina Eucalyss stosowana najczęściej w materacach wysokiej klasy. Bezpieczna antybakteryjna tkanina dobre rozwiązanie dla osób borykających się z astmą. Dodatkowymi zaletami tkaniny co potwierdziły badania jest właściwość odstraszania owadów. Możliwe zdjęcie pokrowca w wersji z suwakiem i prania w temperaturze 30 st. C. bez możliwości wirowania.

Wyświetl podgląd mapy w platformie Google Maps klikając w mapę