Materac DOLCE termoelastyczny JANPOL

indeks

Średniej twardości materac o komforcie zaczerpniętym z 5-gwiazdkowego hotelu. Dolce to wielowarstwowy, puszysty i wysoki materac stworzony na bazie doskonale dopasowującej się do ciała sprężyny kieszeniowej typu multipocket. Największym atutem materaca Dolce jest warstwa pianki termoelastycznej znajdująca się w pokrowcu, która doskonale modeluje się do ciała.

Umieszczenie jej w pokrowcu daje uczucie puszystości i przyjemnego otulenia ciała, dzięki któremu łatwiej będzie Ci zasnąć. Pianka termoelastyczna świetnie regeneruje mięśnie, poprawiając krążenie krwi. Ma działanie prozdrowotne, polecana jest dla osób zmagających się z dolegliwościami kręgosłupa, bólami mięśniowym oraz problemami układu krążenia.

Materac ma aż 27 cm wysokości, dzięki czemu nie tylko znakomicie się prezentuje, ale również łatwo się z niego wstaje, bez obciążania stawu kolanowego.

 

Specyfikacja

szer. (cm) cena
70-90 - PLN
100 - PLN
120 - PLN
140 - PLN
160 - PLN
180 - PLN
200 - PLN

Parametry techniczne

Typ: kieszeniowy termoelastyczny
Wysokość materaca 27 cm
Pokrowiec w standardzie Pokrowiec Donatello
Status medyczny standardowy
Sposób pakowania na płasko
Skala twardości ŚREDNI
   
   

Pokrowiec materaca

Pokrowiec Donatello to puszysty, miękki i delikatny dla skóry materiał wykończony pięknymi złotymi zdobieniami. Nadaje wnętrzu charakter rodem z pięciogwiazdkowego hotelu. Pokrowiec podnosi komfort korzystania z materaca. Zapewnia delikatne otulenie dla ciała poprzez wysoką warstwę ociepliny połączoną z 2 cm warstwą pianki termoelastycznej i gęste pikowanie.

Złote elementy w postaci przeszyć i lamówek wzbogacają wygląd pokrowca. Materiał doskonale utrzymuje swój kształt i właściwości przez długi czas. Pokrowiec Donatello jest przeznaczony wyłącznie do czyszczenia miejscowego. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Pokrowiec występuje wyłącznie dla materacy z linii Bosquo by Janpol

Wyświetl podgląd mapy w platformie Google Maps klikając w mapę