Łóżko kontynentalne Imperia

Łóżko kontynentalne Imperia to model o niezwykle solidnej, wysokiej konstrukcji i przykuwającej wzrok formie. Eleganckie pikowanie w miniaturowe kwadraty na zagłówku i przednóżku potęguje jego walory estetyczne sprawiając, że będzie ozdobą sypialni w stylu kolonialnym i nowoczesnym.

Nakładka, materac kieszeniowy podstawa bonel Box

Budowa:

Podstawę łóżka stanowi tzw: Bonel Box na którym, spoczywa pierwsza warstwa sprężynowa. Kolejną warstwę łóżka stanowi materac kieszeniowy wspierający kręgosłup. Na samej górze spoczywa materac nawierzchniowy, dobierany według indywidualnych potrzeb.

Podstawa (Box)

Skrzynia łóżka zespolona na stałe z materacem sprężynowym, którego zadaniem jest nadanie produktowi wyjątkowej elastyczności powierzchniowej.

Skrzynia łóżka kontynentalnego Imperia

Materac kieszeniowy

Doskonały wybór dla osób ze schorzeniami kręgosłupa, zapewnia 7 stref podparcia za sprawą sprężyn pracujących autonomicznie.

Materac z siedmioma strefami podparcia

Materac nawierzchniowy

Topper Hard

Genialne wsparcie dla kręgosłupa dzięki 9centymetrowej piance wysokoelastycznej obleczonej w pokrowiec 3D ułatwiający wietrzenie.

Soft Top

Pianka termoelastyczna w połączeniu z lateksem daje 9 centymetrową warstwę o wyjątkowej miękkości.

Gelax Top

Serce Toppera stanowi połączenie pianki wysokoelastycznej o niezwykłej przewiewności z pianką termoelastyczną dostosowującą się do pozycji ciała. Dodatkowym atutem materaca jest antybakteryjny pokrowiec z jonami srebra.

Elastic Top

Materac o grubości 6 centymetrów wykonany w całości z pianki wysokoelastycznej.

Materac o grubości 6 cm
Cennik
szer. (cm) 80/ 90/ 100/ 120x200 140x200 160x200 180x200
cena -
3 999 PLN 4 392 PLN 4 874 PLN