Łóżko kontynentalne Mario Electric


mario electric


Łóżko kontynentalne Mario Electric
jest symbolem wygody ze względu na swoją konstrukcję. Konstrukcja łóżka kontynentalnego złożona z dwóch nie zależnych od siebie stelaży sterowanych za pomocą pilota. Elektryczne siłowniki sterują wysokością podparcia głowy i nóg, zapewniając wygodną pozycję osobom w okresie dochodzenia do siebie po różnych zabiegach.

Łóżka kontynentalne tego typu to doskonałe rozwiązanie dla seniorów których, mobilność z wiekiem ulega osłabieniu. Klasyczna elegancka forma łóżka doskonale wpisuje się w każdy wystrój wnętrza.

Dane techniczne:

Szerokości: 160/ 180 cm

Jeden rozmiar zagłówka,

Zagłówek 8,5 cm szerszy po obu stronach materaca.

 Wymiary łóżka kontynentalnego

 

Materac

Jak we wszystkich poprzednich wersjach łóżek kontynentalnych także, w tej wykorzystano materac którego bazę stanowią sprężyny kieszeniowe. Materac Passion
Kolor gwarantuje 7 stref komfortu i przynosi ulgę wypoczywającemu.

 Zastosowany materac

 

Topper Hard-Top i Soft-Top

Cienkie materace nawierzchniowe w zależności od potrzeb dające twarde podparcie kręgosłupa lub delikatniejsza wersja dostosowująca się do potrzeb śpiącego. Grubość materacy 9 cm wykonanie pianka wysokoelastyczna lub lateks w połączeniu z pianką.

 Grubość materaca

 

Pokrowiec

Pokrowiec Koral

 Pokrowiec

 

Budowa

Podstawę łóżka kontynentalnego stanowi materac kieszeniowy zespolony z ramą łóżka. Taka budowa nadaje produktowi niezwykłej elastyczności tym samym, pozwala na zdrowy wypoczynek.

 Łóżko zespolone z ramą

 

Elektryczny stelaż

Łóżko kontynentalne Mario Electric jako jedyne w swojej grupie, wyposażone jest w możliwość elektrycznego sterowania. Rozwiązanie to w szczególności dedykujemy osobom starszym które, część ze swoich aktywności jak oglądanie telewizji czy chociażby czytani książek realizują w łóżku.

 Elektryczny masaż

 


Cennik
szer. (cm) 90x200 140x200 160x200 180x200
cena 5 041 PLN   9 445 PLN 10 028 PLN