lozka tapicerowane krakow salon sypialni

Każda sobota lipca!

6, 13, 20 i 27 lipiec zapraszamy na sobotę z Fizjoterapeutą!

Łóżko kontynentalne Korfu


korfu


Łóżko kontynentalne
Korfu należy do najbardziej monumentalnych łóżek z tej serii mają na to wpływ jego wysokość oraz wielkość. Prostokątny kształt
podstawy łóżka kontynentalnego ożywia oryginalnie ugięty zagłówek wzbogacony ciekawymi przeszyciami.

Kolor obicia tapicerskiego łóżek kontynentalnych, pastelowy błękit kojarzy się z wakacyjnym wypoczynkiem w Grecji. Kontynentalizm łóżka świetnie sprawdza się w aranżacjach minimalistycznych szczególnie w Skandynawii. Łóżko kontynentalne Korfu jest wyposażone w dwa niezależne pojemniki na pościel.

Dane techniczne:

Szerokości: 160/ 180 cm

Jeden rozmiar zagłówka,

Zagłówek 8,5 cm szerszy po obu stronach materaca

 Szerokość i wysokość łóżka

 

Materac Passion Kolor

Stanowiący środkową z trzech warstw łóżka kontynentalnego Korfu, materac wykonany na bazie kieszeniowej i podzielony na 7 stref twardości. Podział materaca na działające niezależnie od siebie strefy sprawia że doskonale dopasowuje się do krzywizn ciała zapewniając podparcie w strategicznych punktach.

 Materac z siedmioma strefami twardośći

 

Topper Hard-Top

Jest to materac główny pozostający w bezpośrednim kontakcie z ciałem śpiącego, wersja hard jest przeznaczona dla osób które preferują twardsze podłoże do spania. Topper wykonany z pianki wysoko elastycznej, grubość materaca 9 cm zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza.

Topper Soft-Top

Wersja dedykowana osobom które, preferują delikatniejsze posłania. Materac wykonany z połączenia lateksu kauczukowego oraz pianki termo-elastycznej pozwala klientowi na wybór twardości dzięki temu że jest dwustronny. Topper o grubości 9 cm zawiera 20% naturalnego mleczka kauczukowego.

 Materacz z lateksu kauczukowego

Pokrowiec

Pokrowiec Koral charakteryzuje niepowtarzalny wygląd osiągnięty za pomocą pikowania tzw.: włóknem klimatyzującym wspomagającym naturalną wentylację materaca. Pokrowiec ze względu na swoją budowęświetnie współgra z materacami termoelastycznymi.

 Pokrowiec Koral

 

Budowa

Bonell Box stanowi podstawę każdego z łóżek kontynentalnych, połączenie drewnianej ramy łóżka z materacem sprężynowym stabilizuje wyższe partie łóżka i nadaje mu wysoką elastyczność.

Takie rozwiązanie charakteryzuje "sprężystość powierzchniowa" czyli nic innego jak współoddziaływanie na siebie poszczególnych sprężyn w materacu. Boki podstawy są tapicerowane w tym samym kolorze co reszta łóżka aby wszystkie jego części stanowiły spójną całość.

 Elementy łóżka KorfuCennik
szer. (cm) 80/ 90/ 100/ 120x200 140x200 160x200 180x200
cena -
- 7 144 PLN 7 773 PLN

Wyświetl podgląd mapy w platformie Google Maps klikając w mapę