Łóżko kontynentalne Isabel


isabel


Łóżko kontynentalne Isabel cechuje elegancki wygląd oraz wykonanie z naturalnych materiałów. Konstrukcja łóżka kontynentalnego ma formę pudełkową,
boksy wypełnione są sprężynami pokrytymi pianką poliuretanową dopiero na tej wysoce elastycznej podstawie spoczywa materac. Isabel jest jednym z
najniższych łóżek kontynentalnych w swojej klasie.

Zagłówek łóżka kontynentalnego Isabel tworzy harmonijną całość z jego stelażem zachęcając do wypoczynku.

Łóżko kontynentalne dane techniczne:

Wymiary: 90,160, 180 cm

Jeden rozmiar zagłówka,

Zagłówek 8,5 cm szerszy po obu stronach materaca

 Zagłówek łóżka kontynentalnego

Materac Ernesto

Wysoce elastyczny za sprawą swojej budowy kieszeniowej zabezpieczonej dwiema warstwami pianki poliuretanowej o większej niż standardowa gęstości. Ernesto należy do grupy materacy wyróżniających się 7 strefami twardości zapewniając odpowiednie podparcie ciała podczas nocnego wypoczynku.

 Materac z odpowiednim podparciem

Pokrowiec

Pokrowiec Aero jak sama nazwa wskazuje jest wykonany z oddychającej tkaniny wyposażonej w siatkę 3D, zapewniającą dokładniejsze wietrzenie i osuszanie materaca. Zamek 360 st. pozwala szybko zdjąć pokrowiec i wyprać go.

 Pokrowiec Aero

 

Podstawa łóżka

Konstrukcja łóżka kontynentalnego Isabel jest bardzo ciekawa ponieważ jego podstawa składa się z ramy drewnianej na której przytwierdzono na stałe materac bonellowy. Podstawa łóżka jest zamknięta w obiciu tapicerskim w stonowanym czekoladowym odcieniu brązu. Na tak przygotowanej podstawie spoczywa materac Ernesto, połączenie dwóch materacy sprężynowych nadaje produktowi niezwykłej elastyczności czyniąc go jednocześnie bardziej stabilnym. Tkanina użyta do obicia łóżka tapicerowanego Madryt 128 występuje w szerokiej palecie kolorów i różnorodności strukturalnej.

 

Cennik
szer. (cm) 80/ 90/ 100/ 120x200 140x200 160x200 180x200
cena -
- 3 989 PLN 4293 PLN