Łóżka na wymiar Kraków

Marzy Ci się nowe łóżko? Wygodne, piękne, a do tego trwałe? Najlepiej, aby było to łóżko na wymiar, które zmieści się do Twojej sypialni.

lozko tapicerowane la donna

lozko tapicerowane na wymiar bjorg

Takie, które optymalnie wykorzysta dostępne w niej miejsce. Nie możesz takiego łóżka znaleźć w sklepach meblowych?

Skorzystaj z naszego konfiguratora łóżek i zbuduj swoje łóżko https://salonsypialni.pl/lozka/lozka-tapicerowane-konfigurator-cennik.html

Zostań projektantem własnego łóżka

Myślałeś już o łóżku na zamówienie, wykonanym przez stolarza? Nie znasz żadnego sprawdzonego fachowca lub żaden nie chce podjąć się zadania? Jeśli tak, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Już teraz możesz zaprojektować i zamówić u nas łóżko do sypialni!

lozka tapicerowane na wymiar krakow salon krakow


Łóżka na zamówienie Kraków?

Łóżka na zamówienie Kraków. Jaka jest różnica pomiędzy gotowymi meblami ze sklepu a produkowanymi na zamówienie?
Jest to oczywiście, możliwość swobodnego kształtowania ich rozmiarów. Tak, aby łóżka wypełniały przeznaczoną im przestrzeń.
Dokładnie tak samo jest, gdy zamawiamy łóżka na wymiar w Krakowie. Łóżko tego typu jest projektowane, a następnie realizowane zgodnie z określonymi przez Państwa wymiarami. Dzięki temu bez trudu można je wkomponować do każdej sypialni – jednakowo tej niewielkiej
w kawalerce i dużym domowym zaciszu.

Łóżka na zamówienie tapicerowane

Przedstawiamy naszą autorską propozycję, łóżek tapicerowanych na zamówienie. W skład oferty wchodzi rama łóżka oraz zagłówki tapicerowane na wymiar. Jakie mają Państwo możliwości kształtowania swojego przyszłego łóżka?

Łóżka na zamówienie Kraków i cała Małopolska

Dowolna konfiguracja wszystkich elementów łóżka zgodna z indywidualnymi potrzebami klienta. Poniżej przedstawiamy listę elementów łóżek, które podlegają modyfikacjom pod względem rozmiaru. Niektóre z tych elementów mogą mieć zmieniany rozmiar w przedziale co 1 cm,
a inne można wybierać spośród wielu dostępnych rozmiarów.

Szerokość i wysokość wezgłowia

Wezgłowie

Klienci mają możliwość zmiany szerokości oraz wysokości wezgłowia łóżka tapicerowanego na wymiar co 1 cm. Oznacza to, że wezgłowie może mieć takie wymiary, które wypełnią wnękę w ścianie.

Wezgłowie może także być równe lub szersze od ramy łóżka – staje się wówczas ciekawym elementem dekoracyjnym.

Rama łóżka

Rama łóżka produkowana jest z wysokogatunkowego drewna. Elementy drewnianej ramy mogą mieć różną grubość i wysokość o której decyduje klient.

Do wyboru są aż 3 podstawowe wymiary grubości ramy: 5, 8 i 11 cm. Im grubsze są elementy drewnianej ramy łóżka, tym cała konstrukcja jest solidniejsza i może utrzymać większe obciążenie.

Grubość ramy łóżka na wymiar

lożka kontynentalne w Krakowie Salon Sypialni

Szerokość i długość łóżka

Również bok łóżka może mieć dowolną długość – zmiana co 10 cm.

Długość łóżka do sypialni wynosi najczęściej od 200 do 220 cm. Standardowa szerokość łóżka od 80 cm do 220cm

Dłuższe łóżko przeznaczone jest dla osób wysokich, aby ich stopy nie wystawały poza materac. Zamawiając u nas łóżko można mieć pewność, że będzie mieć dokładnie taką długość, jaka jest Państwu potrzebna.
Nóżki

Jaką wysokość mogą mieć łóżka do sypialni? Dokładnie taką, jaką sobie Państwo zażyczą. Na wysokość całkowitą składa się wysokość boku oraz wysokość nóżek. Mogą ją Państwo wybierać spośród kilku wariantów: wysokość nóżek 3, 5, 8, 10, 11, oraz 13 cm.

Pamiętać należy o tym, że im wyżej jest materac, tym wstawanie z łóżka jest wygodniejsze.

Nóżki do wyboru drewniane, chrom i metalowe.

Łóżko na wymiar Kraków – modyfikacja wyglądu

Kiedy wybrali już Państwo najlepszy format łóżka, nadeszła chwila na określenie jego wyglądu. Jedną z ważniejszych korzyści oferowanych do sypialni jest możliwość niemal całkowitego wpływania na to jak się prezentuje. W naszej ofercie klienci mają kilka wariantów zmian wyglądu – poprzez wezgłowie łóżka, jak również jego nóżki.

Obicie wezgłowia

Wezgłowie, inaczej zagłówek tapicerowany na wymiar jest najbardziej pokazowym elementem łóżka na zamówienie. Wezgłowie służy nie tylko wygodnemu oparciu głowy, np. podczas czytania książki, ale także zabezpiecza ścianę. Ponadto, stabilizuje łóżko i jest istotnym elementem dekoracyjnymi, ułatwiającym wkomponowanie mebla w otoczenie. Korzystając z naszej oferty na łóżka do sypialni, mogą Państwo wybierać spośród aż 150 wzorów i kolorów tkanin! 150 różnych gatunków obić to niemal nieograniczone możliwości kształtowania wyglądu łóżka.

grubosc ramy lozka

Pikowanie wezgłowia

Pikowanie obicia wezgłowia to bardzo ważny element konstrukcji. Zadaniem pikowania jest utrzymywanie obicia i jego sprężystego wypełnienia oraz zapobieganie jego opadaniu pod wpływem własnego ciężaru. Pikowanie nadaje także wezgłowiu eleganckiego, luksusowego wyglądu. Efekt ten można dodatkowo podkreślić odpowiednim wykończeniem. Zagłówki tapicerowane mogą być pikowane guzikami, kryształami, a także być pozbawione elementów ozdobnych – wówczas stosuje się tylko przeszycia dopasowanym kolorem nici.

Wybór nóżek

Nóżki to najniżej położony element konstrukcji łóżka. Ich rola polega na zapewnieniu stabilności oraz regulowaniu wysokości, na jakiej znajdować się będzie rama. Klienci decydujący się na łóżko z pojemnikiem mogą wybierać spośród trzech różnych rodzajów nóżek: nóżki chromowane, nóżki drewniane oraz nóżki metalowe. Każda z tych opcji różni się od siebie wyglądem, ale zapewnia tak samo wysoką trwałość i wytrzymałość na intensywne użytkowanie. Staranna selekcja materiałów daje również wysokie poczucie bezpieczeństwa.

Jak sprawdzić jakie będzie najlepsze?

Podjęli Państwo decyzję o tym, aby zamówić u nas swoje pierwsze łóżko z pojemnikiem? Przyszedł teraz moment na określenie, jaki rozmiar łóżka do sypialni będzie najlepszą opcją? Szukają Państwo wskazówek w tym zakresie? Prezentujemy je poniżej.

Jak dopasować szerokość łóżka

Jaką szerokość powinna mieć rama łóżka? Jeśli nie jesteśmy ograniczeni ilością miejsca w sypialni, szerokością pomieszczenia lub wnęki na łóżko to jego szerokość może być dowolna. Oczywiście nie należy zapominać o tym, by dopasować szerokość ramy do dostępnych wymiarów materacy. Jeśli mamy możliwość zakupu lub zamówienia materaca w niestandardowym rozmiarze, to rama może mieć nietypową szerokość. Małżeńskie rozmiary łóżek do sypialni rozpoczynają się od 160 cm szerokości materaca i im większe, tym zapewniają wyższy komfort odpoczynku.

Jak dopasować wysokość łóżka

Następne bardzo ważne zagadnienie przy wyborze łóżka to jego wysokość. Wiele osób może mieć pokusę, aby ich łóżko było niskie... bo ciekawie wygląda na podłodze. To nie do końca dobry pomysł. Dlaczego? Ponieważ im niżej znajduje się materac, tym trudniej się z niego podnieść. Wynika to z konieczności dźwignięcia ciężaru swojego ciała na większą wysokość. Największą łatwość schodzenia z łóżka zapewni nam materac znajdujący się na wysokości naszych ud w pozycji stojącej. Wówczas zejście z łóżka nie wymaga wysiłku – wystarczy tylko opuścić nogi na podłogę.

Jak wybrać szerokość wezgłowia

Wezgłowie to jeden z ciekawszych i bardziej reprezentacyjnych elementów łóżka. Większość osób chciałaby je mieć jak najszersze – jest to trafna decyzja. Zanim jednak zamówią Państwo łóżko do sypialni z szerokim wezgłowiem, należy się upewnić czy na pewno zmieści się do pomieszczenia. Czy wezgłowie nie będzie zakrywać potrzebnych gniazdek elektrycznych? Czy nie będzie kolidowało z kaloryferem, instalacjami centralnego ogrzewania lub parapetem? Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie do zastosowania jego większej szerokości, z powodzeniem można się na nią zdecydować i zamówić takie łóżko, które wybraliśmy.

Jak wybrać nóżki do łóżka

Wybór nóżek do łóżka na zamówienie może być dużym wyzwaniem dla osób, które robią to pierwszy raz. W tym właśnie celu chcemy udzielić Państwu kilku wskazówek. Nóżki mając kontakt z podłogą, mogą z nią kontrastować wyglądem lub być dopasowane. Jeśli zależy Państwu na zachowaniu naturalnego wyglądu sypialni, dobrym wyborem będą nóżki drewniane. Chromowane i metalowe dobrze będą wyglądać w sypialniach nowoczesnych, luksusowych i utrzymanych w stylu glamour. Bez względu na to, jaki rodzaj nóżek Państwo wybiorą, zapewnią one maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i długą trwałość.

Ile kosztuje łóżko na zamówienie – cena pozytywnie Cię zaskoczy

Cena łóżka w takim wariancie z pewnością jest wyższa niż cena gotowych łóżek dostępnych od ręki. Różnice w cenie są niewielkie. Każde łóżko w tej serii to produkt indywidualny, wykonany pod zamówienie.

Do produkcji łóżek stosujemy wyselekcjonowane materiały. Surowce ze sprawdzonych źródeł, gwarantujące bardzo dużą trwałość, wytrzymałość i maksymalne bezpieczeństwo użytkowania łóżka. Aby dowiedzieć się, ile dokładnie będzie kosztować rama łóżka i zagłówki do niego, zapraszamy do kontaktu z nami. Przydatne informacje, które przyspieszą przygotowanie oferty to podanie oczekiwanych rozmiarów łóżka.

Zapraszamy wszystkich, którzy szukają łóżka tapicerowanego, kontynentalnego na zamówienie do swojej sypialni. Dajemy możliwość samodzielnego zaprojektowania i wizualizacji online łóżka, jest to jedna z wielu korzyści wynikających ze współpracy z naszą firmą. Obszarem naszej działalności jest Kraków, jak również całe województwo małopolskie i Śląskie. Każde wykonane przez nas łóżko może być przez nas bezpiecznie dostarczone własnym transportem.

Łóżka tapicerowane na zamówienie Salon Sypialni Kraków ul. Zakopiańska 56, lok 37

 

Wyświetl podgląd mapy w platformie Google Maps klikając w mapę