Łóżko z pojemnikiem na pościel

Łóżko z pojemnikiem oferuję dodatkową przestrzeń zagospodarowania służąca najczęściej do przechowywania pościeli, poduszek, kołdry i innych przedmiotów. Łóżko z pojemnikiem to komfort na wysokim poziomie. Dodatkowe miejsce pod stelażem ułatwia zachowanie porządku w sypialni szczególnie o mniejszym metrażu. Łóżko z pojemnikiem może zastąpić dodatkową szafę lub komodę. Codzienne korzystanie z pojemnika jest proste i nie wymaga używania siły dzięki zastosowanym podnośnikom gazowym. Łóżka z pojemnikiem na pościel to rozwiązanie które coraz częściej wdrażają producenci, tym samym oprócz powierzchni do spania dodatkowo zyskujemy pojemny mebel.

Wygodne i komfortowe łóżko sypialniene z dużym pojemnikiem na pościel

Niewątpliwą zaletą łóżka w którym dostęp do schowka następuje poprzez podniesienie stelaża jest jego duża powierzchnia, (taka jak wymiar materaca). Ramy łóżek z ukrytym schowkiem nadają się zarówno do mniejszych oraz większych sypialni. Dzięki hydraulicznym podnośnikom gazowym podczas korzystania ze schowka łóżko pozostaje otwarte do póki go samodzielnie nie zamkniemy. Łóżka z pojemnikiem na pościel najczęściej otwierane są od strony stóp.

Łóżko tapicerowane z pojemnikiem to jedna inwestycja która zagwarantuje nam wygodny i zdrowy sen oraz wystarczająco dużo wolnego miejsca do wykorzystania.

Szukasz łóżka które oferuje dodatkowe modyfikacje jak:

  • zmiana wysokości wezgłowia,
  • zmiana wysokości boków,
  • wybór kolorystyki oraz tkaniny obiciowej,
  • zmianę nóżek.

łóżko z pojemnikiem na pościel, poduszki

Łóżko w dowolnej długości i szerokości? uzyskaj więcej informacji 12 269 00 15 | +48 786 241 682 napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lub odwiedź nasz Salon Sypialni Kraków, ul. Zakopiańska 56, lok. 37

Łóżko z ramą wyposażoną w szuflady

Często sam dostęp do szuflad jest łatwy i możliwy po obu stronach łóżka. Można również zdecydować się na łóżko wyposażone w szuflady końcowe lub mniejsze boczne.

Jakie łóżko sypialniane kupić?

Planując zakup nowego łóżka kierujemy się różnymi względami najczęściej jest to: cena, styl wykonania, trwałość materiałów, dodatkowy schowek oraz rozmiar. Jednak w dużym stopniu możemy sobie ułatwić zadanie jeśli weźmiemy pod uwagę:

  • jak dużą powierzchnie posiadamy w sypialni przeznaczoną pod łóżko?

Jeśli sypialnia jest niewielkich rozmiarów wówczas łóżko ze stelażem podnoszonym do góry, nie będzie wymagało dodatkowej przestrzeni wokół łóżka.

  • co chcemy przechowywać?

To co zamierzamy przechowywać w łóżku również ma znaczenie, ponieważ są ograniczenia wagi i też mogą się różnić w zależności od producenta.

  • budżet jaki możemy przeznaczyć na zakup łóżka?

Zdarza się często że można zakupić wymarzony model pod wszystkimi względami na których nam zależy w atrakcyjnej cenie. Aby tak się stało najlepiej odwiedzić salon sypialni i na żywo sprawdzić jakość i możliwości danego modelu. Zawsze możemy zadać nurtujące pytania i uzyskać fachową informację i wybrać model zgodny z naszymi potrzebami.

Wyświetl podgląd mapy w platformie Google Maps klikając w mapę