Łóżka tapicerowane New Design

New Design jest jednym z największych producentów łóżek tapicerowanych.

Łóżka tej firmy charakteryzują się wyjątkowym designem doskonale współgrającym z nowoczesnym i klasycznym stylem wystroju sypialni. Łóżka New Design wyróżnia jakość i sposób wykonania a naturalne materiały użyte w produkcji podnoszą ich walory estetyczne.

Jest to zupełnie nowa linia łóżek w naszym salonie, to co je wyróżnia to możliwość dopasowania łóżka do indywidualnych potrzeb klienta do których należą:

- dopasowanie rozmiaru łóżka nawet do wielkości 200x200 cm,

- ustalenie odpowiedniej wysokości zagłówka,

- dobór tkaniny obiciowej pod względem jakości oraz kolorystyki,

- wyposażenie modelu w pojemnik na pościel.

Wszystkie łóżka z kolekcji New Design reprezentują cztery podstawowe style wnętrzarskie, naturalny, romantyczny, elitarny i miejski. Wybór zależy od tego czego szukamy i w jakim stylu chcemy utrzymać wystrój w naszej sypialni. Oczywiście jeśli zamierzamy troszkę zaszaleć i wyposażyć naszą sypialnię w coś wyjątkowego.

Łóżka z linii NATURAL stanowią doskonałe uzupełnienie nowoczesnego wystroju sypialni. LOVE pasuje do wnętrz o wystroju minimalistycznym, dodając im przytulności.

Kolekcja Elit odznacza się połączeniem różnych tkanin obiciowych i ciekawych form tapicerskich. W efekcie takiego połączenia powstają łóżka które, sprawiają że sypialnia nabiera charakteru.

Street Style uzupełnia sypialnie w nowoczesnych loftach mieszkaniowych. Łóżka z tej kolekcji eksponują oryginalny look pomieszczenia nadając mu przytulności.

New Design oznacza łóżka dopasowane do nawet najbardziej nietypowych potrzeb klienta, są to łóżka sypialniane o naprawdę nowoczesnym looku. Linia New Design stanowi kropkę nad i w aranżacji wymarzonej sypialni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją łóżek sypialnianych New Design i odwiedzenie naszego salonu sypialni w Krakowie