Łóżka kontynentalne

Dotychczas w naszej ofercie dostępne były łóżka tapicerowane i łóżka drewniane, w ostatnim czasie ofertę naszego sklepu w Krakowie poszerzyliśmy o łóżka kontynentalne. Dostępne w naszym salonie nowoczesne łóżka kontynentalne są bardzo wygodne w użytkowaniu. Świetnie nadające się do dużych sypialni ze względu na swoją masywną konstrukcję, zupełnie nie spełniają swojej roli w małych pomieszczeniach zajmując zbyt wiele przestrzeni.

Wygodę łóżka zapewnia połączenie ze sobą dwóch materacy o różnych właściwościach takie rozwiązanie sprawia, że łóżko jest niezwykle miękkie i  jednocześnie gwarantuje utrzymanie ciała we właściwej pozycji podczas snu. Łóżka kontynentalne za sprawą swojej budowy są dużo wyższe od zwykłych łóżek,  jest to plus dla osób starszych lub mających problemy z kręgosłupem utrudniające wstanie z łóżka. Ponad to wolna przestrzeń znajdująca się pod łóżkiem kontynentalnym, doskonale wspomaga jego wentylację oraz pomaga w utrzymaniu należytej higieny.

Łóżko sterowane pilotem

W naszej ofercie posiadamy luksusowy model Mario Electric którego, stelażami  można sterować niezależnie za pomocą pilota. Zaletą łóżek kontynentalnych jest także fakt, że można sobie wybrać dowolny kolor obicia tapicerskiego, aby łóżko pasowało do wystroju naszej sypialni. Aktualnie nasz salon sypialni w Krakowie posiada 4 stylowe modele łóżek kontynentalnych do nabycia.